Interjú Dr. Fehér Krisztinával, tanszékünk egyetemi adjunktusával

„MEGHATÁROZÓ SZAKMAI ÉLMÉNYEKET SZEREZTEM MOBILITÁS ÖSZTÖNDÍJASKÉNT”

“Fehér Krisztina egy olyan európai uniós kezdeményezésben vett részt, amelyben a BME oktató és nem oktató munkatársai egy külföldi befogadó partnerintézménynél tett rövidebb tanulmányút során oktatási, kutatási tevékenységet folytathatnak és képzéseken is részt vehetnek. „Korábban is részt vettem rövidebb-hosszabb szakmai tanulmányutakon Franciaországban, ám ez a mostani program szakmai élmények és az ebben rejlő lehetőségek széles tárházát nyitotta meg előttem” – fogalmazott a középkori építéstechnológia, tervezéstechnika és e kor épületeinek örökségvédelmi kezelési lehetőségeit vizsgáló kutatónő, aki tanulmányútja során ezeket a résztémákat a francia viszonyok összevetésében vette górcső alá.”

Forrás: bme.hu

Fotó: Fehér Krisztina